Canli Destek

RAMAZAN İLK 20 GUN

Mekke Otel: ROYAL MINA 24 SAAT SERVİSLİ
Medine Otel: SEBAL OTEL 300 MTR MERKEZİ OTEL
Yemek: TABLOT SABAH AKŞAM
Gidiş Tarihi: 28 Nisan 2019 GAZİANTEP/İSTANBUL/MEDİNE AKTARMALI
Ara Geciş Tarihi: 01 Mayıs 2019 MEDINE MEKKE ARASI KARAYOLU ULAŞIM
Dönüş Tarihi: 15 Mayıs 2019 JEDDAH/İSTANBUL/GAZİANTEP
Açıklama: GAZİANTEP VE DİGER İLLER AKTARMALI
GAZİANTEP VE DİGER TÜM İLLER AKTARMALI
Aktarmalı

2 Lİ ODA

$1200 USD

3 LÜ ODA

$1100 USD

4 LU ODA

$1000 USD

Ödeme ve İptal Şartları


- Kayıt esnasında ödemenin %50 si kalan bakiye gitmeden 15 gün önce yapılacaktır.

- Vize sistemine girildikten sonra yapılan iptallerde 150 Usd, uçak bileti alındıktan sonra yapılan iptallerde ise, ilave olarak ilgili havayolunun uyguladığı cezai müeyyide uygulanır.

- Yolcu gittikten sonra herhangi bir sebeple erken dönmek isteyen umrecilerimize (otel, uçak, vize ve diğer hizmetler için ödemeler önceden yapıldığından) herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

- Yolcu gittikten sonra erken veya geç dönmek isterse buna kullanılan havayolunun uçaklarının müsaitlik durumuna göre ve kurallarına göre cevap verilir. Olabilecek ücret farkı yolcuya aittir.PROGRAMLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER- Belirtilen Hava Yolları ile ekonomik sınıfı tarifeli veya ilave sefer, charter uçak bileti ücreti.

- Belirtilen otellerde belirtilen şekilde konaklama.

- Mekke-Medine/Medine-Mekke arası klimalı otobüsler ile transfer.

- Mekke-Medine Ziyaretleri, klimalı otobüsler ile.

- Vize, Diyanet Kartı ve Seyahat Sigortası.

- Tüm Havalimanı Otel Havalimanı transferleri ile Güleryüz ve farkını hissedeceğiniz Aysuda Turizm Rehberlik Hizmeti dahildir.

- Direk Cidde veya Medine Umre Programları Türk Hava Yolları, Atlas Global ve Suudi Hava Yolları ile yapılmaktadır.

- Tabldot Usulü Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği dahildir.ÇOCUK ÜCRETLERİ


Normal Programlarımızda ;

- 00-02 Yaş Arası Çocuklar 250 USD  

- 02-06 Yaş Arası Çocuklar 700 USD  

- 06-11 Yaş Arası Çocuklar 800 USD 


- İnternet üzerinden gelen kayıtlarda çocuk ücreti 02-06 olarak yansıtılmaktadır. Kayıt yaptıktan sonra, eğer çocuk 06-11 yaş aralığında ise lütfen ofisimizi arayarak doğum tarihi bilgisi veriniz.

- Belirtilen uçak ücretleri yalnız uçak bileti olup anne ve babası ile aynı odada yataksız konaklamada geçerlidir.

- Kampanya programlar haricinde, 02-11 Yaş arası çocuklar aileler tarafından yatak talep edildiğinde normal tur programından 560 Sar indirim yapılır.

- 11 Yaşını bitirmiş çocuklar yetişkin sınıfına girmektedir.

- Yurt Dışı Çıkış Harç Pulu Ücretlerimize Dahil Değildir. Acentamız tarafında toplu alınıp havalimanında üçreti karşılığı yolculara verilecektir.


TÜRK HAVA YOLLARI FIRSATLARI


- Türk Hava Yolları ile olan uçuşlarımızda, ücretsiz olarak iç hat bağlantısı verilmektedir. Havayolundan aksi bir açıklama yapılmayana kadar geçerlidir.

- Suudi Arabistan Havayolları ile olan uçuşlarda iç hat bağlantısı verilmemektedir. Transfer yolcuya aittir. Yalnız Kırıkkale, Elbistan, Kahramanmaraş illerinde ve ilçelerinde olan şubelerimizden yapılan turlarda karayolu ile yapılan transferler acentamıza aittir.  

 

TÜRK HAVA YOLLARI FIRSATLARI

Gaziantep Direkt uçuşlarımız THY ile yapılmaktadır.  

Hediyelerimiz

- Ortak boy valiz, kol çantası, terlik torbası, havaalınında verilmek üzere 5 lt zemzem 

- Jurane Umresi, Hudeybiye umresi, Tenim Umresi, Cidde gezisi ve dönüşünde mikat bölgesinde  ihrama girilip umre yapılacaktır.  

 

 

Umre Vizesi Evrakları

Vize İçin Gerekli Belgeler 

- Uçuş tarihinden itibaren en az 7 ay geçerli ve ÇİPLİ Pasaport,

- 2019 Ocak ayında yayınlan karar ile 45 yaş altı bayanlar ve 18 yaş altındaki Erkek çoçuklar Güvenli mahrem yapılmakta olup umre gitmelerinde herhangi sakınca yoktur

- 1 adet vesikalık fotoğraf (Arka fon beyaz)

- 45 yaşının altında eşi ile veya çocukları ile giden ailelerden nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneği,

-  Babası, kayınpederi, 18 yaşın üstünde erkek kardeşi, öz amcası veya öz dayısı ile gidebilirler. Bu kişiler için her ferdin ayrı ayrı nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneklerinin asılları gerekmektedir.

- Çocukları ile giden ailelerden nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneği,

- 9 - 18 Yaş aralığında anne ve babası ile gitmeyecek olan çocuklar için yanlarında birinci dereceden akrabası olmadan Suudi Arabistan kanunlarına göre umre vizesi verilmemektedir. Yanlarında birinci dereceden akrabası olsa dahi vize garantisi verilmez. Bu kişiler için Noterden yaptırılacak olan Muvafakatname-Taahhütname ve her fert için ayrı ayrı nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneklerinin asılları gerekmektedir.

- 18 Yaşının altında anne ve babası ile gitmeyecek olan çocuklar için yanlarında birinci dereceden akrabası olmadan Suudi Arabistan kanunlarına göre kesinlikle Umre’ye gidemezler. Yanlarında birinci dereceden akrabası olsa bile vize garantisi verilmez. Bunlar için Noterden yaptırılacak olan Muvafakatname-Taahhütname ve her fert için ayrı ayrı nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneklerinin asılları gerekmektedir. 45 yaşın üstünde bir anne 18 yaş altında kendi çocuğuna mahrem olamaz,

- 0 - 8 yaş aralığındaki çocuklar yanlarında birinci dereceden akrabası olsa dahi annesiz kesinlikle umreye gidemezler.

- 45 yaşın üstünde bir anne 45 yaş altındaki kızına ve 18 yaş altındaki kendi erkek çocuğuna mahrem olamaz,

- Muvafakatname Örneği; Noterden ; Eşim, Kızım, kız kardeşim …………..babası, öz dayısı, öz amcası ………………… ile birlikte Umre ’ye gitmesine muvafakat ederim.

- Taahhütname Örneği; Noterden ; Kızım, gelinim, öz teyzem, öz halam ……………Umre ‘ye götürüp getireceğimi taahhüt ederim.

VİZE İÇİN GEREKLİ TÜM BELGELERİN GİDİŞ TARİHİNDEN 15 GÜN ÖNCE TESLİM EDİLMESİ GEREKİR.

- 45 Yaşın üstündeki bayan veya erkek ister tek veya eşi ile gitsin fark etmeksizin umre vizesi için sadece 1. ve 2. maddeler yeterlidir

 

GAZİANTEP İSTANBUL AKTARMALI TURUMUZ 20 GUN 28 NİSANDA GAZİANTEP'DEN İSTANBUL AKATARMALI OLARAK ÇIKIŞ YAPILACAK.4 GÜN MEDİNE 16 GUN MEKKE 4 UMRE VE YAYA VE OTOBUSLE OLAN MEKKE VE MEDİNE GEZİLERİ 

Rezervasyon Yap

Rezervasyon İçin Bilgileri Doldurunuz..